#1 2010-01-12 20:33:51

arko512

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-12
Posty: 2
Punktów :   

Podanie na GameMastera(mistrza gry)

Cześć.
Mam na imię Robert.
Mam 17 lat 7.11.1992r.
Moje oceny w szkole to polski 4 matma 4 wf 5 infa 5 .
Cos o sobie moje hobby to piłka nożna jestem wielkim fanem Realu Madryt a z Polskiej ligi to Lecha Poznań jestem osoba mila kulturalna jestem czlowiekiem milym wesolym chetnie pomagam graczom rozwiazuje konflikty ogarniam Spam na serwerach angielski znam w stopniu bardzo dobrym po Polsku pisze bezbłędnie chyba ze czasem nie napisze ą lub ę ale to rzadko sie zdaza.mam zamiar isc na studia informatyczne albo na AWF a w metina gram od powstania serwera Poland.Największy lvl na metinie PL jaki osiagnolem to 74 na serwerze monastyr .
Hmm jezeli bym dostal GM to chcialbym sprawic graczom mila atmosfere oczywiscie ogarnac troche Spam bo nie wieze ze nie ma mialem 2 razy swoj wlasne serwer  karal bym ludzi w taki sposob ze byly by 2 ostrzezenia a za 3 ban oczywiście .
Jak szanowny Team jeszcze moge dos siebie przekonac hmm no nie jestem samolubem mam bardzo dużo kolegów
Nie szpanuje tym ze jestem  GM i nie bawie sie w robienie sobie eq tylko pomaganie graczom .
Prosze o rozwazenie mojej propozycji:)
POZDRO DLA CALEGO TEAMU!!!
Moje gg to 7226472.

Ostatnio edytowany przez arko512 (2010-01-12 20:40:36)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmwteam.pun.pl www.skate-in-zyrardow.pun.pl www.usmcfr.pun.pl www.ots76.pun.pl www.gra-beyblade.pun.pl