#1 2009-12-18 12:12:13

YaHoOo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 4
Punktów :   

Rekrutacja.

REKRUTACJA NA GRAFIKÓWZAMKNIĘTA
REKRUTACJA NA MODERATORÓW FORUM ZAMKNIĘTA

Poszukuję grafika który umiał zrobić by logo itp.
Proszę pisać tutaj swoje podania. Osoba ta musi mieć doświadczenie związane z grafiką.

Podanie o moderatora forum musi zawierać: swoje doświadczenie(czy było się już moderatorem), kulturę oraz umieć pisać poprawnie i podstawowe pytanie "Dlaczego Ja?". Swoje podanie proszę również tutaj pisać tylko u góry napisać czy na grafika czy na moderatora forum!!

Pozdrawiam YaHoOo.

Offline

 

#2 2009-12-18 15:03:27

igordyw

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

Podanie na moderatora forum
Byłem administratorem na 1 forum ale padło .Jestem spokojny oraz kulturalny.Umiem pisać poprawnie po polsku.Dlatego ja bo dobrze znam się na metinie, lubię pomagać innym.Jeśli chcecie coś więcej wiedzieć to piszcie.

Offline

 

#3 2009-12-18 16:02:03

Merkon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-17
Posty: 2
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

Podanie na moderatora forum - Merkon

Witam =]
Więc tak...
Na imię mam Patryk, mam 14 lat uczę się w szkole gimnazjalnej nr. 6 w Wejherowie
Mam bardzo dużo dolnego czasu jak i chęci pomocy...
Miałem swoje forum na ''fora.pl'' jak i na ''prv.pl''
Jestem osobą spokojną i opanowaną, która nie wchodzu w różnego rodzaju sprzeczki i kłótnie...
Chce aby forum nie było pełne spamu kiedy to już powstanie server ^^

To chyba na tyle
Mam nadzieję, że moje ''podanie'' zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Pozdrawiam
Merkon

@YaHoOo:Merkon po przeczytaniu Twojego podania stwierdziłem iż będziesz nadawał się na moderatora forum. Pozdrawiam.

Offline

 

#4 2009-12-18 18:09:37

Szwingel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Rekrutacja.

Na moda lub na grafika(Mi to obojętne)
No więc nie jestem analfabetą... Aktualnie posiadam własną stronę o tematyce Metina ; oo (http://prywatneserwerymetin2.dbv.pl/news.php) jestem osobą opanowaną, sprawiedliwą i nie głupią, chętnie pomagam innym ludziom^^ ;pp, umiem zarejestrować się prawie na każdym serwie ;pp (Odprócz NewYT2 ( )

Więc pozdrawiam^^


@YaHoOo:Szwingel dam Ci posadę grafika, zobaczymy jak będziesz pracował. Może to się jeszcze zmienić. Pozdrawiam Serdecznie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport81t1.pun.pl www.arenazerqv.pun.pl www.l2sm.pun.pl www.bakugan-dark-revisions.pun.pl www.wlasnepokemon.pun.pl